Logo11

Miło nam gościć Państwa na naszej stronie.
Skoro „co dwie głowy to nie jedna”, to dewizę tę pomnożyliśmy razy 10. Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół złożony z ponad 10 prawników różnych specjalności i talentów.
Działamy na rynku usług prawniczych od 12 lat, łącząc różne umiejętności prawnicze dla osiągnięcia najlepszych wyników.
Jak to w życiu bywa, kłopoty nadchodzą znienacka i dotyczą różnych dziedzin prawa. I tym właśnie się zajmujemy.
Nasze działania wspomagają zaufani i rzetelni specjaliści z zakresu księgowości i podatków, rzeczoznawstwa majątkowego, bezpieczeństwa i higieny pracy, techniki motoryzacyjnej, medycyny sądowej i innych.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Partner zarządzający Kancelarii, adwokat z ponad 20-letnim doświadczeniem. Studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprawach z zakresu przestępstw menadżerskich, gospodarczych i skarbowych, jak również w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz w sprawach z zakresu odszkodowań i windykacji. Pasjonują go motocykle i podróże.

Adw. Piotr Łabno

Zawód adwokata wykonuje od ponad 20 lat. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Uprzednio piastował stanowisko Prokuratora w Prokuraturze Rejonowej w Raciborzu, a następnie w Gliwicach. W ramach swojej działalności zawodowej od ponad dwóch dekad służy radą podmiotom gospodarczym i przedsiębiorcom, łącząc doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, handlowego i karnego. Pasjonuje go historia, filozofia oraz sport.

Adw. Jerzy Sierżant

Adwokat z ponad 20-letnim stażem na salach sądowych . Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach . Ukończył studia podyplomowe z zakresu problematyki przestępczości zorganizowanej na Uniwersytecie Warszawskim Członek Izby Adwokackiej w Katowicach Wcześniej prokurator Prokuratury Okręgowej w Gliwicach oraz Prokuratury Apelacyjnej w Katowicach. Piastował także funkcję Zastępcy Prokuratora Apelacyjnego we Wrocławiu . Posiada bogate doświadczenie w sprawach z zakresu prawa karnego, karnoskarbowego i zobowiązań podatkowych. Pasjonuje go sport, dobra muzyka i historia najnowsza.

Adw. Adam Gomoła

Adwokat Dominika Fik- Drabek ukończyła studia stacjonarne na kierunku prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Egzamin adwokacki zdała z wyróżnieniem. Członek Izby Adwokackiej w Katowicach. Specjalizuje się w prawie karnym, w tym zwłaszcza w prawie karnym skarbowym i gospodarczym, prawie spółek handlowych, a także angażuje się w sprawy rodzinne o charakterze międzynarodowym dotyczące uprowadzeń rodzicielskich. Aktualnie zaangażowana w projekty związane z wdrażaniem pracowniczych planów kapitałowych oraz criminal compliance.

Adw. Dominika Fik - Drabek